Zdraví z aloe vera

aloe vera - zdraví z přírody

Pro zdraví

Forever Active HA

Kod:        264

Název:    Forever Active HA

Popis:     vhodné na promazávání kloubů a zvláčnění kůže

Cena:     dle platného ceníku

 

Forever Active HA

 

Stručná charakteristika:

Promazávání kloubů a zvláčnění kůže díky unikátní formě kyseliny hyaluronové (HA) s nízkou molekulární hmotností, dále zázvor a kurkuma pro zvýšení účinku HA.

 

Obsah, forma:

60 kapslí

 

Dávkování:

Jednou až dvakrát denně 1 tabletu.

 

Popis a účel:

Naše tělo přirozeně produkuje speciální protein nazývaný kyselina hyaluronová (HA), který lubrikuje a odpružuje naše klouby a svaly. Stárnutím náš organismus produkuje HA méně a méně, čímž naše klouby ztrácejí svoji přirozenou lubrikaci. Forever Active HA obsahuje unikátní formu kyseliny hyaluronové s nízkou molekulární hmotností s hydratačními a lubrikačními vlastnostmi. Díky tomuto složení je jedním z nejúčinnějších výživových doplňků na "promazání" kloubů a hydrataci pokožky na trhu. HA má schopnost několikanásobně zvětšit ve vodě svoji vlastní hmotnost. Prostřednictvím vodíkové vazby potom váže molekuly vody a udržuje je v naší pokožce. Tato schopnost zachytávat vodu pomáhá pokožce vypadat mladší a svěží. Na zvýšení funkce HA obsahuje Forever Active HA zázvor a kurkumu. Čínští bylináři už staletí používali zázvor a kurkumu na podporu správné činností kloubů. Olej z kořene kurkumy je bohatý na draslík a železo a působí blahodárně na klouby. Forever Living zkombinovala tyto dvě byliny s kyselinou hyaluronovou, aby tak vytvořila jeden z nejrevolučnějších nových výrobků na trhu Forever Active HA. Jakmile ho zkombinujete s Forever Freedom a Aloe MSM Gel, nejen že budete mobilnější, ale i Vaše pokožka bude vypadat mladší.

 

Složení:

Hyaluronic Acid Complex (providing 9% 80 mg low molecular weight Hyaluronic Acid from Sodium Hyaluronate), Ginger (Zingiber officinale) Oil (root) 50 mg, Turmeric (Curcuma longa), powdered (root) 50 mg (95% Curcumin), Soybean Oil, Gelatin, Glycerin, Yellow Beeswax, Maltodextrin, Purified Water, Zinc Oxide and Lecithin.

 

 

Poslední komentáře
24.01.2012 15:44:34: provident půjčky
 
aloe vera - legendární a léčivá rostlina po tisíciletí