Zdraví z aloe vera

aloe vera - zdraví z přírody

Pro zdraví

Forever Lean TM

Kod:           289

Název:        Forever Lean TM

Popis:         kontrola hmotnosti

Cena:         dle platného aktuálního ceníku

Forever LeanTM obsahuje dvě revoluční složky, které pomáhají snížit vstřebávání kalorií z tuků a uhlohydrátů do našeho těla. První z těchto složek je jedinečná vláknina, která obsahuje tuk z fíkového kaktusu opuncia, který je známý i jako indiánský fík, nopál nebo ostnatá hruška. Studie prokázaly, že tato jedinečná vláknina má v porovnání s jinými druhy rostlin velmi vysokou schopnost vázat tuky.

Další jedinečnou složkou Forever Lean je protein, který se speciálně získává z fazole obyčejné, někde známé jako bílá vlašská. Tento protein zpomaluje absorpci cukru v tenkém střevu tím, že dočasně brzdí aktivitu enzymů, které přeměňují škroby na cukr.

Tyto dvě revoluční složky mohou společně pomoci v tom, abyste uspěli ve snaze dosáhnout ideální hmotnosti tak, že blokují vstřebávání části kalorií z tuků a uhlohydrátů, které trávíte.

Třetí nejúčinnější složkou ve Forever Lean je chlorid chromitý. Chrom je velmi důležitým stopovým minerálem, který pomáhá přirozené schopnosti těla regulovat cukr v krvi tím, že působí jako spolufaktor GTF (glukózový toleranční faktor). Je to obzvlášť důležité pro fungování metabolizmu.

Pro dosažení maximální účinnosti tohoto přípravku je důležité si uvědomit, že do svého celkového režimu spojeného s redukcí hmotnosti byste měli zahrnout i zdravé stravování a pravidelné cvičení, abyste dosáhli požadované hmotnosti a udrželi si ji.

Informace o Forever Lean

Dávka 4 kapsle

Množství % ODP

v dávce

Celkové sacharidy 1 g 1%*

Diétni vláknina 1 g 4%*

Chrom (jako chlorid chromitý) 120 mcg 100%

Exktrakt z ind. fíkovníku 1050 mg

Opuntia ficus-indica) prášek (list)

Extrakt z bílé fazole 445 mg

(Phaseolus vulgaris), práškový

* Procenta doporučeného množství denního příjmu (PDP) jsou založena na dietě s hodnotou 2 000 kcal.

ODP nebylo stanoveno.

OSTATNÍ SLOŽKY:

Želatina, voda, mikrokrystalická celuloza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelozy a kysličník kremičitý.

OBSAH:

120 kapslí

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užijte jednu kapsli těsně před jídlem a zapijte ji vodou. Doporučená denní dávka je čtyři kapsle denně.

Pomáhá blokovat vstřebávání kalorií z tuků a uhlohydrátů

Chrom pomáhá regulovat krevní cukr pro normální metabolizmus

Dočasně brzdí vstřebávání kalorií z cukrů

 

Představené výrobky obsahují vitaminy a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Jejich účelem není diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo skupinám onemocnění. Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem.

 

Poslední komentáře
28.06.2012 05:52:03: Když chcete půjčku rychlé půjčky Zodpovědné zadlužování homepujcka.cz/nebankovni_pujcky_bez_registr...
 
aloe vera - legendární a léčivá rostlina po tisíciletí