Zdraví z aloe vera

aloe vera - zdraví z přírody

Novinky

Relaxační koupelová sůl

Kod:           286

Název:        Relaxation Bath Salt

Popis:         relaxační koupelová sůl pro odpočinek

Cena:         dle platného aktuálního ceníku

 

Relaxation Bath Salts

Odplavte svoje starosti pomocí aromatické směsi legendární soli z Mrtvého moře, levandule a jiných esenciálních olejů.

Už od dob starověkých Egypťanů lidé z celého světa cestují k Mrtvému moři kvůli jeho známým terapeutickým účinkům. Sůl z Mrtvého moře dokáže skvěle utišit a hydratovat vašu pokožku.

Levandule je v aromaterapii dobře známou rostlinou kvůli svým utišujícím účinkům. Prokázalo se, že aromaterapie využívající levanduli a jiné esenciální oleje pomáhá při problémech se spánkem a celkově uklidňuje.

My jsme spojili tyto dvě zázračné složky v Relaxační soli do koupele a vytvořili tak jeden z nejskvělejších uklidňujících elixírů na současném trhu. Potřebujete pouze dvě polévkové lžíce této soli a dosáhnete blahodárného uklidňujícího zážitku z koupele, na kterou nikdy nezapomenete.

SLOŽENÍ:

Sea salt (Maris Sal), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Maltodextrin, Hydrated Silica, Fragrance (Parfum).

OBSAH:

350 g

NÁVOD K POUŽITÍ:

Při  napouštění vody vsypte do vany přibližně dvě polévkové lžíce Relaxační soli do koupele. Abyste dosáhli co najlepšího výsledku, nechte sůl úplně rozpustit (případně vodu rukou jemně promíchejte).

Obsahuje sůl z Mrtvého moře, která je známá svými terapeutickými účinky

Aromaterapie s levandulovým extraktem může pomoci při problémech se spánkem a celkově uklidňuje

 

Žádné komentáře
 
aloe vera - legendární a léčivá rostlina po tisíciletí